Amerikai ügyfél koordinátort keresünk

Szeretsz emberekkel foglalkozni és könnyen teremtesz kapcsolatot?

Szeretnél otthonról dolgozni?

Szeretnéd, ha az eredményeidet nem csak egy köszönömmel díjaznák?

 Ha a kérdésekre ’Igen’ volt a válaszod, jelentkezz hozzánk és legyél Te csapatunk tagja

Amerikai ügyfél koordinátor

pozícióban!

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen a tárgyalói szintű angol nyelvtudás mind írásban, mind szóban.

Mit nyújthat a TomKings számodra?

  • flexibilitás (munkaidőben és a munkavégzés helyében – a világ bármely pontjáról elvégezheted a feladatokat)
  • kiemelkedően magas bérezés (alapbéren felül forgalomarányos egyéni és csapat jutalékot is kínálunk, várható nettó jövedelem 600.000 +)
  • élőszóban és írásban folyamatosan használthatod és fejleszheted az angol nyelvtudásod
  • home office lehetőség (otthonod kényelméből végezheted a feladataid a betanulás időszak elteltével)
  • rendszeres képzések és csapatépítők
  • céges laptop, telefon
  • igényes, modern környezet és nem mindennapi jó hangulatú légkör, ahol családtagként tekintünk egymásra
  • karrierépítési és fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél
  • fiatalos és dinamikus szupercsapatot
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Mire lehetünk büszkék a TomKings-nél?

  • Cégünk luxus kutyákat, egészen pontosan francia bulldogokat tenyészt és értékesít főleg a tengerentúlra, az Egyesült Államokba, csapatunkkal az elmúlt években hihetetlen eredményeket értünk el.
  • A több mint 70.000 havi weboldal látogatónk, 179.000 követőnk az Instagramon és 7.000 Facebook csoport tagunk bizonyítja, hogy jó úton haladunk.
  • Kutyusaink ugyanúgy sztárok, mint Neil Patrick Harris (Emmy- és Tony-díjas) amerikai színész, hiszen Neil is tőlünk vásárolta szeretett francia bulldogját. Pár napja pedig Pink az énekesnő keresett fel bennünket, hogy szeretne tőlünk kutyust, továbbá híres sportolók is többször vásároltak már tőlünk francia bulldogot.
  • Munkánk egyik legjobb része, hogy folyamatosan kapjuk a pozitív visszajelzéseket, fotókat a gazdiktól. Családként tekintenek ránk, hiszen tőlünk kapták szeretett négylábú “gyermeküket”.
  • Mindezt úgy, hogy végig szem előtt tartottuk céljaink és alapértékeink:
    – a kutyusaink legyenek boldogok és egészségesek;
    – az ügyfeleink legyen elégedettek;
    – a kollégáink fejlődjenek és élvezzék, amit csinálnak.

Alapértékeink:

**Win-Win gondolkodás**: Célunk egy olyan munkahely kialakítása, ahol mindenki győztesként lép ki: legyen szó a kollégákról, ügyfelekről, kutyusokról, partnereinkről vagy tulajdonosokról.
**Fejlődés**: Elkötelezettek vagyunk a folyamatos tanulás és fejlődés mellett. Támogatjuk munkatársainkat, hogy minden nap jobbak lehessenek.
**Egyenesség**: Az őszinteség és a nyílt kommunikáció jellemzi működésünket. Minden érintett felé átláthatóan és tisztelettudóan kommunikálunk.
**Pozitív hozzáállás**: Meggyőződésünk, hogy a pozitív hozzáállás meghatározó a sikerhez. Ezt az értéket minden tevékenységünkben középpontba helyezzük.

Küldetésünk:

**Együtt a Csúcsra**: Együtt dolgozunk, együtt növekszünk, hogy valami igazán különlegeset hozzunk létre. Szeretnénk, ha a világ leghíresebb és legelismertebb kenneljévé, francia bulldog brandjévé válnánk.
**Magyar Szívvel**: Büszkék vagyunk magyar gyökereinkre. Mindent megteszünk, hogy Magyarországot a lehető legjobb fényben mutassuk be, legyen az kutyatenyésztés, üzlet vagy az emberi értékek.
**Egy Jobb Tenyésztésért**: Segítünk a gazdiknak, közösséget építünk, harcolunk a csalók ellen és mindig azon vagyunk, hogy kutyáink a lehető legboldogabbak és legegészségesebbek legyenek.

Milyen feladatok várnak RÁD?

  • ügyfelekkel való bizalom kialakítása és fenntartása angol nyelven (írásban, hívásban, videóhívásban)
  • a beérkező érdeklődők segítése, kérdéseik megválaszolása
  • ügyfélelégedettség fenntartása
  • a felsorolt feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása

Téged keresünk, ha:

  • szóban és írásban egyaránt tárgyalói szinten kommunikálsz angolul és magyarul
  • ha éjjeli bagoly vagy, szeretsz éjszakába nyúlóan dolgozni és inkább reggel sokáig aludni 🙂
  • ha nem bánod, hogy havi 1-2 hétvégén dolgoznod kell
  • kiegyensúlyozott, talpraesett, energikus és nyitott személyiség vagy
  • szeretsz beszélgetni, könnyen teremtesz kapcsolatot
  • pozitívan állsz a feladatokhoz és célorientált vagy
  • jó megoldó készséggel rendelkezel és nem riadsz vissza stresszes szituációktól
  • a szabályok és határidők pontos betartása nem jelent problémát
  • szívesen dolgozol csapatban, de egyedül is talpraesetten boldogulsz
  • ténylegesen motivált a hozzáállásod

Előnyt jelent, ha:

  • használtál már ügyfélkezelő (CRM) rendszert, ismered a CRM rendszerek alaplogikáját
  • dolgoztál külföldön vagy foglalkoztál már külföldi piac kezelésével
  • rendelkezel ügyféltanácsadói/ sales tapasztalattal
  • szeretsz sportolni… igen jól hallottad nálunk fontos, hogy testileg és lelkileg is kiegyensúlyozott lehess. 🙂

Várható havi jövedelem : 600. 000 Ft nettó (próbaidő után), a határ pedig a csillagos ég.
Munkavégzés helye: Szeged
Munkaidő: teljes
Munkarend: hibrid munkavégzés (próbaidő után: 3 nap home office , 2 nap iroda)
Jogviszony: alkalmazotti

Felkeltettük az érdeklődésed? Akkor kérlek, küldd el az önéletrajzod, és írd le, hogy miért téged válasszunk!

Audra, available French Bulldog puppy at TomKings Puppies

Consider adopting a French Bulldog?

Download our FREE Ultimate Guide to Adopting a Frenchie, and prepare to become the best dog parent!